
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Contact Plating | Gold |
| Frequency | 2.5 GHz |
| Test Frequency | 1.9 GHz |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Max Power Dissipation | 510 mW |
| Max Supply Voltage | 5.25 V |
| Min Supply Voltage | 4.75 V |
| Operating Supply Current | 48 mA |
| Gain | 18.5 dB |
| Noise Figure | 0.5 dB |
| P1dB | 18 dBm |
| Max Frequency | 2.5 GHz |
| Schedule B | 8542330000 |
| RF Type | GSM, LTE, W-CDMA |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
